Napisal/-a Vse » Junij 25, 2026, 7:09 pm
"Pol leta, šest mesecev hoje, medvedi na poti, kače klopotače, miši v zavetiščih, dež, dež voda, led, mokrota, led, boleče mišice, raztrgani, mokri čevlji, mokra oblačila, kdaj tudi lakota in žeja ... Kaj je pri tem lepega?
Od vseh teh naštetih stvari bi normalen človek rekel, da ni nič lepega, pa je. In sicer, da je to del poti. Če te vsak dan spremljajo te neprijetne stvari in živali, pomeni, da nisi doma, da si izven cone udobja in da si del nečesa nevsakdanjega." (Vir: 18)
[i]"Pol leta, šest mesecev hoje, medvedi na poti, kače klopotače, miši v zavetiščih, dež, dež voda, led, mokrota, led, boleče mišice, raztrgani, mokri čevlji, mokra oblačila, kdaj tudi lakota in žeja ... Kaj je pri tem lepega?
Od vseh teh naštetih stvari bi normalen človek rekel, da ni nič lepega, pa je. In sicer, da je to del poti. Če te vsak dan spremljajo te neprijetne stvari in živali, pomeni, da nisi doma, da si izven cone udobja in da si del nečesa nevsakdanjega."[/i] (Vir: 18)