Re: Stavka, vodstvo ... na RTV
Objavljeno: Maj 21, 2024, 8:12 am
"Kardum je RTVS opisal kot sistem, v katerem je po njegovem zelo težko kaj spremeniti." (Vir: 18)
Forum, ki nudi možnost aktivne javne, tudi polemične, vsebinsko konstruktivne razprave o zanimivih, uporabnih, aktualnih temah z raznih področij. Življenjsko osebne teme - Gospodarstvo - Multimedija - Naravoslovje - Človeško telo - Šport - Turizem
https://www.forumvse.si/
Vse napisal/-a: Junij 24, 2026, 8:59 am"Novo vodstvo se mu je maščevalo tako, da mu je ponudilo pogodbo s 17 razredov nižjo plačo, s 3270 evrov bruto bi padel na 1679 evrov bruto, čeprav ima doktorat in 33-letno novinarsko kariero, med drugim je sodeloval s CNN, ZDF, Associated Press Television News in CNN, zadnjih dvajset let pa na RTVS." (Vir: 18)
Vse napisal/-a: Junij 24, 2026, 9:00 am"Toda ključni problem sedanjega vodstva RTV je nizka gledanost javne televizije, zlasti njenih informativnih oddaj, ki je celo še nižja od takrat, ko sta po javnem zavodu »harala« Andrej Grah Whatmough in Uroš Urbanija." (Vir: 18)