Stran 2 od 2

Re: Stavka, vodstvo ... na RTV

Objavljeno: Maj 21, 2024, 8:12 am
Napisal/-a Vse
"Kardum je RTVS opisal kot sistem, v katerem je po njegovem zelo težko kaj spremeniti." (Vir: 18)
 

Re: Stavka, vodstvo ... na RTV

Objavljeno: Junij 24, 2026, 9:02 am
Napisal/-a Vse
Vse napisal/-a: Junij 24, 2026, 8:59 am"Novo vodstvo se mu je maščevalo tako, da mu je ponudilo pogodbo s 17 razredov nižjo plačo, s 3270 evrov bruto bi padel na 1679 evrov bruto, čeprav ima doktorat in 33-letno novinarsko kariero, med drugim je sodeloval s CNN, ZDF, Associated Press Television News in CNN, zadnjih dvajset let pa na RTVS." (Vir: 18) 
 

Re: Stavka, vodstvo ... na RTV

Objavljeno: Junij 24, 2026, 9:02 am
Napisal/-a Vse
Vse napisal/-a: Junij 24, 2026, 9:00 am"Toda ključni problem sedanjega vodstva RTV je nizka gledanost javne televizije, zlasti njenih informativnih oddaj, ki je celo še nižja od takrat, ko sta po javnem zavodu »harala« Andrej Grah Whatmough in Uroš Urbanija." (Vir: 18)